Понад 150 студентів та викладачів Закарпатського угорського інституту писали радіодиктант єдності (ФОТО)
2 роки ago admin 0
До написання радіодиктанту національної єдності долучилося понад 150 студентів та викладачів Закарпатського угорського інституту імені Ф.Ракоці ІІ. Про це йдеться в групі “Українське відділення кафедри філології ЗУІ” в Фейсбук.
– Щороку ми стаємо учасниками заходу єднання до Дня української писемності і мови, а сьогодні надзвичайно щемливий твір про дім, про місце сили і пам’яті роду ледве не до сліз довів усю країну… Мова об’єднує всіх, – зазначається в дописі!
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314978648_10231226059141205_1279931069459859930_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=eyztw715NoAAX-8HYNy&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfDrbH-NG64jhYuy9D-VwUGvqdwFrn3HhoN-sPBovl7nZQ&oe=637095CD)
Варто зазначити, що Радіодиктант-2022 адаптований до реалій воєнного часу. Авторкою цьогорічного тексту диктанту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Приєднатися до написання всеукраїнського диктанту могли всі охочі. Цьогорічний, уже XII радіодиктант національної єдності, також мав на меті об’єднати вимушених переселенців у різних країнах світу й українців, які живуть за кордоном.