В Мукачеві, під час пожежі, троє осіб отримали термічні опіки різного ступеню важкості
2 роки ago admin 0
Про пожежі в Мукачеві, яка спричинила травмування трьох людей, із них двоє дітей, повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314054571_495748955912676_8619541871835321239_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=H-MMzqgOrzgAX9ZDU3f&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDHbhvyroZnFWPhvfwbJQrPuuuqAN5UPKzU9MTKyNNoKQ&oe=636E4B44)
– Загорання виникло в кімнаті одноповерхового житлового будинку, звідки вогонь поширився на дах помешкання, а далі перекинувся на сусідську будівлю, – інформують рятувальники.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/image-33.jpeg)
Пожежники трохи більше ніж за годину ліквідували загорання на площі 55 кв.м.
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314502605_495748942579344_8910143136080119503_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=L0uQDAJFLBQAX8j1Fh7&tn=9fndnunGurJdqL8D&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAxMZapVo-iyAf022ThzqUGMCUHEBIm0lgXoXUGWEkkSQ&oe=636CED40)
– Внаслідок пожежі троє осіб отримали термічні опіки різного ступеню важкості. Це, зокрема, 28-річний чоловік, якого госпіталізували до реанімаційного відділення Мукачівської центральної районної лікарні, та двоє дітей 2017 і 2020 років народження. Вони наразі перебувають під наглядом медиків Закарпатської обласної дитячої лікарні, – констатують в Головному управлінні ДСНС України у Закарпатській області.