«Я з України» – нова збірка патріотичних пісень мукачівського композитора

2 роки ago admin 0

Днями у закарпатському видавництві «ЛІРА» світ побачила нова збірка патріотичних пісень «Я З УКРАЇНИ» відомого мукачівського композитора, лауреата багатьох мистецьких всеукраїнських премій, викладача Мукачівської дитячої школи мистецтв ім.С.Мартона Ігоря Білика. Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

До книги увійшли 22 музичні твори у супроводі фортепіано про рідний край, рідну землю, про  нашу славну Україну. На створення пісень автора збірки надихнули поезії Тетяни Рибар, Богдана Сливчука, Лариса Бегун, Тетяни Зелінської, Зоряни Лісевич, Ніни Вернигори, Віктора Дворниченка, Лідії Компанієць, Михайла Шушкевича, Наталії Лебідь, Василя Тимощука.

Як пише у передмові до книги Ігор Білик «Попри тривожні звуки сирен, негатив із соціальних мереж, визріло бажання оспівувати красу рідної землі, рідного краю, цінностей, які на генетичному рівні закладені в простих і глибоких словах – батьківщина, тато і мама, українець, українка, Україна. Беззаперечна віра в перемогу правди і світла, віра в український народ, у його силу духу спонукала до написання нових творів, які б прославляли дорогі серцю місця, де народився і виріс, де безкрайнє небо й горизонт далекий, де лине від самих Карпат у степи широкі пісня.

Книга стала 10 ювілейним виданням у творчому здобутку талановитого композитора і співака.