Учні Ужгородського наукового ліцею досягли “золотого” успіху із фізики та біології на міжнародному конкурсі (ФОТО)

2 роки ago admin 0
Ще дві золоті медалі здобули юні науковці Закарпаття у міжнародному конкурсі

Учні Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради вибороли „золото” в міжнародному конкурсі INOVA. Молоді науковці досягли успіху в категоріях із фізики та біології. Про це інформує департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової  адміністрації.

Так, Кривов’яз Ілля здобув золоту медаль  у категорії „Young Inventors” („Молоді винахідники”), представивши роботу „Prediction of robot movement using Chladni figures” („Прогнозування руху робота за допомогою фігур Хладні”) (керівник – Томаш І. М.).

Дослідження, у якому екологічні проблеми Закарпаття тісно перегукуються із глобальними проблемами світу, де на першому місці є збереження водних ресурсів, зацікавило організаторів і принесло українській команді ще одну золоту нагороду. Автором дослідження „Високогірні озера Свидовецького гірського масиву (Українські Карпати) як об’єкти моніторингу змін клімату та наслідків антропопресії” („High-altitude lakes of the Svydovetsky massif as objects of monitoring climate changes and consequences of anthropogenic influence”) є Клушина Марія (керівники – Сігеті М. Ю. та Фельбаба-Клушина Л. М.).

У департаменті вітають юних науковців та їхніх наставників з перемогою у престижній виставці винаходів і технічних покращень та бажають упевнено рухатися вперед і досягати нових висот у науці!

Нагадуємо, ми інформували про перемогу в міжнародному конкурсі INOVA, що відбувся  12 – 15 жовтня в м. Осієк (Хорватія), Лешка Мартіна, учня Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради, у категорії з математики.