Кафедра військової підготовки УжНУ проводить додаткову вступну сесію: громадяни, які проходять там навчання призову на військову службу не підлягають

2 роки ago admin 0
Кафедра військової підготовки УжНУ проводить додаткову вступну сесію

Кафедра військової підготовки УжНУ проводить  до 28 жовтня 2022 року додаткову вступну сесію для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Про це йдеться на сайті університету.

Прийом документів здійснюється щоденно за адресою: м. Ужгород, вул. Тлехаса, 16/8 («Новий район») з 09:00 до 13:00  (субота, неділя – вихідні дні).

При собі мати:

1.      Паспорт громадянина України.

2.      Приписне свідоцтво.

Термін навчання – два роки. По завершенні навчання випускникам присвоюється військове звання «молодший лейтенант запасу».

Підготовка здійснюється за чотирма спеціальностями.

На час навчання громадяни, які проходять навчання на кафедрі військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, призову на військову службу не підлягають.

Відповідно до наказу ректора УжНУ військова підготовка громадян  проводиться протягом одного навчального дня на тиждень  (п’ятниця).

На навчання на конкурсних засадах приймаються громадяни (чоловічої та жіночої статі), які мають вищу освіту чи здобувають її в УжНУ та інших вищих навчальних закладах, у тому числі студенти магістратури, а також студенти заочної форми навчання та аспіранти.

Міністерством оборони України внесено зміни до законодавчих актів України щодо обов’язкової наявності військової підготовки для бажаючих обіймати державні посади та балотуватись до органів місцевого самоврядування, у тому числі Ради та судів.

Випускники  кафедри мають змогу служити на добровільних засадах на офіцерських посадах у Збройних Силах України, Службі безпеки України, Держприкордонслужбі України, Національній гвардії України, Національній поліції України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій та інших силових і правоохоронних структурах.