За два тижні інформаційної кампанії «Виходь на світло» на Закарпатті виявлено 64 незадекларованих працівників!

2 роки ago admin 0

«Виходь на світло!» – інформаційна кампанія Держпраці, яка направлена на подолання незадекларованої праці, роз’яснення працівникам переваг офіційного працевлаштування, їх прав та гарантій передбачених законом.

Починаючи з 01 липня цього року, інспектори Управління Держпраці у Закарпатській області провели 317 інформаційно-роз’яснювальних відвідувань суб’єктів господарювання усіх форм власності.

Поспілкувалися з роботодавцями та їх найманими працівниками в сфері торгівлі, будівництва, транспорту, сільського господарства, надання послуг,  громадського харчування та тимчасового розміщення – сферах де існує найбільший ризик використання незадекларованої праці.

 

Під час проведення інформаційної роботи, інспекторами виявлено 64 працівників допущених до роботи без оформлення трудових відносин. Цим працівникам та їх роботодавцями роз’яснено вимоги трудового законодавства, що забороняють використання найманої праці без оформлення трудового договору. Окрему увагу роботодавців інспектори звернули на відповідальності за порушення цього сегменту трудових відносин.

Більше про трудові відносини під час воєнного стану на інформаційних реcурсах Держпраці https://pratsia.in.ua.