Засідання тринадцятої сесії восьмого скликання районної ради

2 роки ago admin 0

Сьогодні 24 червня в Ужгородській районній раді відбулася тринадцята сесія VІІІ скликання, на якій головував голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко. На засідання з’явилися 27 депутатів.

На початку сесії депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих, які віддали своє життя за свободу, суверенітет і незалежність нашої держави. Голова ради привітав депутатів, які в міжсесійний період відзначили свій День народження.

Юрій Фрінцко привітав всіх українців з наданням Україні статусу кандидата до вступу у Європейський Союз. Зазначив, що: «Для України це тільки початок, але вже великий крок до перемоги! Тепер для всіх нас стоїть велика щоденна робота для того, щоб отримати статус повноцінного членства Європейського Союзу! Це визначальна подія для кожного українця та нашої України загалом, з чим я Вас всіх і вітаю!»

На порядку денному тринадцятої сесії розглядалися питання про виконання фінансового плану Комунальних некомерційних підприємств: «Великоберезнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» та «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради».

Крім того були прийняті відповідні рішення що стосуються комунальної власності Ужгородського району.