Позачергова сесія

6 місяців ago admin 0

Сьогодні, 10 лютого, в Ужгородській районній раді відбулося перше пленарне засідання другої (позачергової) сесії районної ради VІІІ скликання. Головував на засіданні голова районної ради Юрій Фрінцко. Серед присутніх також в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, голова Перечинської райдержадміністрації Ігор Денисенко. Також запрошені начальник Ужгородського управління ГУДФС у Закарпатській області Василь Пацкан, керівники районних установ та представники територіальних громад Ужгородського району. На сесії було присутньою 33 депутати.

На початку сесії депутат Лабич Михайло Іванович прийняв присягу депутата районної ради. Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час проведення операції об’єднаних сил на Сході України. Також голова Ужгородської районної ради привітав депутатів, які в між сесійний період відсвяткували день народження.
Продовжили роботу другої сесії, тим самим затвердивши ряд важливих для Ужгородського району рішень. Проголосували про прийняття на баланс майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Ужгородського району від Ужгородського районного центру соціального служб для сім’ї, дітей та молоді,від Ужгородського районного територіального центру соціального обслуговування. Внесли зміни до рішення районної ради від 02.12.2020 року №755 «Про вихід зі складу засновників навчальних закладів Ужгородського району», від 22.12.2020 року №23 «Про передачу майна навчальних закладів на баланс Сюртівської сільської ради», від 22.12.2020 року №24 «Про передачу майна навчальних закладів на баланс Холмківської сільської ради». Крім того розпочали процедуру передачі в оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Ужгородського району та інші.
Також депутати розглянули питання стосовно утворення комісій про передачу соціальних об’єктів Перечинській міській раді та прийняли рішення про звернення до Кабінету Міністрів України щодо тарифів на житлово-комунальні послуги.