Усть-Чорнянський підрозділ ДСНС поповнився пожежним автомобілем підвищеної прохідності

8 місяців ago admin 0

Рятувальники смт Усть-Чорна отримали сучасний пожежний автомобіль підвищеної прохідності на базі шасі МАЗ, цистерна якого може перевозити 4 тонни води. Така техніка буде надійно захищати мешканців гірської Тячівщини  від небезпек, пов’язаних із вогняним лихом.

Сьогодні, 8 грудня, в урочистій обстановці керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак вручив ключі та пакет документів на цей автомобіль вогнеборцям місцевого державного пожежно-рятувального поста.

Також було проведено робочу зустріч з головою Усть-Чорнянської територіальної громади Петром Костяком, де йшлося про співпрацю. Так, у 2021 році виділено 300 тисяч гривень для ремонту покрівлі будівлі поста. А в наступному році планується проведення ремонту й всередині приміщення.

Окремо йшлося й про облаштування місця дислокації місцевого гірського пошуково-рятувального відділення. Голова громади запевнив, що робитиме все можливе, щоб проходження служби рятувальників було більш комфортим, адже сам є активним волонтером під час пошуково-рятувальних операцій у Карпатах.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Маркування машина 2.jpgМаркування машина.jpg

Маркування машина 3.jpgМаркування машина 1.jpg