9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

7 місяців ago admin 0

 

Щиро вітаємо з професійним святом працівників закладів культури та аматорів народного мистецтва!
Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків культури нашого краю. Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
Щоденною кропіткою працею невтомно плескається джерело духовності, правди і краси. Виступи аматорських колективів вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару та невичерпною енергією виконавців.
Ваша нива встелена новими здобутками й творчими досягненнями. Завдячуючи участі в численних фестивалях та конкурсах ви прославляєте наш район не тільки в країні, а й за її межами.
Тож, нехай старання ваші й надалі сіють зерна добра в серцях людей та збагачують золоту криницю духовності українського народу.
Бажаємо усім вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться усі Ваші життєві плани та надії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, людського спілкування і життєвих перемог.