Для ліквідації наслідків негоди на Рахівщині лісівники залучать техніку з сусідніх лісгоспів

3 місяці ago admin 0

На Закарпатті, на Рахівщині тривають роботи з усунення наслідків негоди, яка наробила чимало шкоди. Нагадаємо, 10 липня Рахівщиною проннісся сильний паводок, що завдав чимало шкоди кільком населеним пунктам. Найбільше постраждало село Стебний. Сьогодні сюди знову приїхали перші особи краю для координації подальших дій та оцінки збитків. На місце прибули представники Національної гвардії України, які допомагають населенню розчищати дворогосподарства після негоди.

Сьогодні до робіт з ліквідації наслідків негоди залучено близько 20 працівників ДП «Ясінянське ЛМГ» та три одиниці техніки від підприємства. Також на місці проведення робіт, спільно з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим, перебуває т.в.о начальника Закарпатського ОУЛМГ Ярослав Гоголюк.«Спільними зусиллями з іншими службами тут уже розчищено усі сміттєві затори, завтра будемо розчищати русло річки. Усі ці дні наші колеги з ДП «Ясінянське ЛМГ» задіяні у роботі по ліквідації. Завтра плануємо долучити колег і з інших районів краю», – зазначив Ярослав Гоголюк.

«Сьогодні, попри велике релігійне свято, лісівники продовжують роботу. Тут працюють наші самоскид, лісовоз та ескаватор. Вони розчищають затори, роблять переходи у місцях, де знесло мости. Завтра будемо залучати техніку від колег з інших лісгоспів. Попередньо йдеться про трактор з Брустурянського лісгоспу», – додав директор ДП «Ясінянське ЛМГ» Ігор Піпаш.

На Закарпатті, на Рахівщині тривають роботи з усунення наслідків негоди, яка наробила чимало шкоди. Нагадаємо, 10 липня Рахівщиною проннісся сильний паводок, що завдав чимало шкоди кільком […]