На зустрічах у районних філіях центру зайнятості домовились про взаємодію задля подолання незадекларованої праці

5 місяців ago admin 0

Днями на базі   Свалявської та Рахівської районних філій Закарпатського ОЦЗ відбулися робочі зустрічі, що проходили за участі головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю та інших нормативних актів Управління Держпраці у Закарпатській області Олега Соломка та Іллі Зеленського, а також очільників та працівників цих філій.

Як зауважувалося у ході зустрічей, в області, зокрема й на Свалявщині та Рахівщині, останнім часом спостерігається нестабільність на ринку праці та суттєвий дисбаланс між попитом і пропозицією. Як наслідок, зберігається негативна тенденція відтоку кадрів, нелегального працевлаштування.

Вирішення цих важливих проблем на сьогодні є пріоритетом державної політики у соціальній сфері, насамперед в діяльності органів Держпраці та Державної служби зайнятості.

Тож учасники зібрань намітили подальші дії задля забезпечення ефективної співпраці та досягнення позитивних результатів у плані широкомасштабного поінформування краян і обговорили план спільних заходів, спрямованих мінімізувати випадки використання незадекларованої праці та не допустити у діяльності суб’єктів  господарювання області порушень вимог трудового законодавства.