Запрошуємо до обговорення Концепції профорієнтації в Новій українській школі

5 місяців ago admin 0

1-1Український інститут розвитку освіти запрошує до громадського обговорення проєкту концепції професійної орієнтації в новій українській школі.

 

Документ розроблено у рамках співпраці Програми ЄС «EU4Skills» кращі навички для сучасної України та Українського інституту розвитку освіти.

Нова українська школа покликана допомогти випускникам бути конкурентоздатними у 21-му столітті, стати цілісними особистостями, котрі вміють робити свідомий вибір, у тому числі вибір свого подальшого освітнього та професійного шляху.

У документі, представленому для обговорення, серед іншого, підходи  до побудови профорієнтації у школі (у тому числі до її кадрового та ресурсного забезпечення), на місцевому рівні та на різних рівнях шкільної освіти.

Запропоновано, зокрема, базову формулу цілісної професійної орієнтації в закладі освіти. Вона складається з 3-х елементів: наскрізна професійна орієнтація, окремий профорієнтаційний курс на рівні базової та старшої профільної освіти (наприклад, 8 та 10 клас), практика та волонтерство.

Документ доступний для завантаження за цим посиланням [pdf].

Пропозиції та зауваження приймаються до 25 січня 2021 року.

Просимо надсилати їх на електронну адресу: [ fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
}

if (window.addEventListener)
window.addEventListener("load", loadAsyncDeferredFacebook, false);
else if (window.attachEvent)
window.attachEvent("onload", loadAsyncDeferredFacebook);
else
window.onload = loadAsyncDeferredFacebook;

  Подiбнi новини

  Закон «Про освіту» прийнято – «ЗА» проголосували 255 депутатів

  admin 4 роки ago
  255 народних депутатів України у другому читанні підтримали новий Закон «Про освіту». Голосування відбулося 5 вересня 2017 року, у Верховній Раді України. «Цей Закон – базовий, його прийняття розблоковує... Читати далi

  У всіх нас спільна мета – Нова українська школа.

  admin 4 роки ago
  Тренінг для вчителів пілотних шкіл Закарпатської області з питань упровадження проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти завершив свою роботу. Чотири дні – це багато чи мало? Це дні,... Читати далi

  IV етап учнівських олімпіад скасовано через карантин

  admin 1 рік ago
  IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/2020 навчального року, не проводитиметься через загальнонаціональний карантин. Відповідний наказ оприлюднено на сайті МОН 21 квітня 2020 року.    “Наша... Читати далi