НАСТУПНОГО РОКУ СЕРТИФІКАЦІЮ ЗМОЖУТЬ ПРОЙТИ 2 ТИС. ВЧИТЕЛІВ, РЕЄСТРАЦІЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 18 СІЧНЯ

5 місяців ago admin 0

20201214 141409У сертифікації вчителів початкових класів 2021 року зможуть взяти участь 2 000 педагогів. Відповідний наказ оприлюднено на сайті МОН.

 

Добровільна реєстрація вчителів розпочнеться 18 січня 2021 року і триватиме до 31 січня. Реєстрація може бути припинена достроково, якщо бланки реєстраційних карток-заяв сформують 2 000 осіб.

Для кожної області та міста Києва розраховано граничну кількість педагогів, які можуть зареєструватись на сертифікацію 2021. Вона залежить від загальної кількості початкових класів у кожному регіоні.

До прикладу, найбільше вчителів зможуть зареєструватись із:

 • Дніпропетровської та Львівської областей – по 141,
 • Одеської області – 125,
 • Києва – 122, 
 • Київської області – 110,
 • Харківської області – 107.

Реєстрацію вчителів початкових класів, які матимуть бажання пройти сертифікацію 2021, здійснюватиме Український центр оцінювання якості освіти.

Довідково.

Сертифікація – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів. Мета сертифікації – виявити і заохотити вчителів з високим рівнем майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їхньому поширенню.

Сертифікація передбачає три етапи:

 • оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їхнього незалежного тестування;
 • самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності;
 • експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їхньої роботи.

До кожного наступного етапу потрапляють учасники сертифікації, які успішно проходять попередній.

Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до зарплатні й може зараховуватись як проходження чергової (позачергової) атестації. Сертифікат дійсний три роки.

Передбачається, що в майбутньому, з розвитком реформи “Нова українська школа”, сертифікація замінить атестацію педагогів.

Нагадаємо, сертифікацію вчителів початкової школи 2020 року успішно пройшли 902 педагоги.

За матеріали МОН України


  Подiбнi новини

  Втілюємо в життя ідеї Нової української школи

  admin 4 роки ago
  Ось і перше вересня – День знань – довгоочікуване свято дітей та батьків. Цьогоріч найбільше чекали на цей день учителі, учні та батьки чотирьох експериментальних закладів Закарпаття – Ужгородської... Читати далi

  Про 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедiйних проєктiв "Врятувати вiд забуття"

  admin 8 місяців ago
  Повідомляємо про проведення 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедiйних проєктiв «Врятувати вiд забуття», метою якого є пiдвищення iнтересу молодi до української icтopiї, збереження та вiдновлення нацiональної пам’ятi, подолання iсторичних мiфiв. Органiзатором... Читати далi

  Україна здійснює необхідні заходи для повноцінного забезпечення освітніх прав представників національних меншин, – Сергій Шкарлет

  admin 1 місяць ago
  Україна здійснює необхідні заходи для повноцінного забезпечення освітніх прав представників національних меншин відповідно до Конституції України, законодавства про освіту та міжнародних договорів. На цьому наголосив Міністр освіти і науки... Читати далi

  Навчальні тренінги для кадрових служб ЗП(ПТ)О області

  admin 2 роки ago
  Упродовж лютого 16 інспекторів з кадрів, методистів та заступників з навчально-виробничої роботи з 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області взяли участь у тренінгах щодо роботи з електронною базою даних... Читати далi