ТЕМАТИЧНУ ВИСТАВКУ «РІЧ У ТІМ» ВІДКРИЛИ У « SMART POINT»

6 місяців ago admin 0

Ольга Травіна, заступниця голови Закарпатської ОДА разом із директором департаменту соціального захисту Михайлом Петрішкою відвідали виставку «Річ у тім». Її проводять у рамках всеукраїнської акції: «16 днів проти насильства».

На виставці представлено 16 предметів, які стали знаряддями насильства у реальному житті. Це – кухонний молоток, манікюрні ножиці, ключі, навіть м’яка дитяча іграшка. На стенді зображені й QR-коди, відсканувавши які, кожен зможе прочитати історію реальної людини, яка стала жертвою домашнього насильства або очевидців тих подій.

Ольга Травіна: «Насправді доводить до жаху усвідомлення болю, через який проходять жертви насильства. І саме завдяки цій виставці ми можемо одуматися і зрозуміти: насильство – це не те, про що варто мовчати! Для того, щоб його побороти — слід про нього говорити, адже це перший крок до нового життя».

Створила виставку команда Кризового центру міста Ужгород.

До заходу долучилися й патрульні поліцейські.

Ольга Травіна, заступниця голови Закарпатської ОДА разом із директором департаменту соціального захисту Михайлом Петрішкою відвідали виставку «Річ у тім». …