МІНВЕТЕРАНІВ ЗАПРОШУЄ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ «УРОКІВ ЗВИТЯГИ» ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

1 рік ago admin 0

Мінветеранів запрошує захисників та захисниць України долучитися до організації та проведення у 5-11 класах «уроків звитяги», приурочених до Дня Гідності та Свободи.

«Уроки звитяги» – це просвітницький проект Міністерства у справах ветеранів, започаткований спільно з Міністерством освіти та науки, Міністерством молоді та спорту, Міністерством культури та інформаційної політики та Інститутом національної пам’яті України. Метою проекту є формування у молоді образу сучасного захисника України у контексті звитяг українського вояцтва різних історичних епох – від Русі-України до сьогодення.

Залучитися до проведення «уроків звитяги» можна шляхом звернення ветеранів або ветеранських спільнот до місцевих управлінь освіти або керівництва загальноосвітніх закладів.

Для якісного проведення ветеранами «уроків звитяги», експертною групою національно-патріотичного виховання Мінветеранів, спільно з фахівцями міжвідомчої групи по цьому проекту, розроблені методичні матеріали. Знайти ці матеріали можна за посиланням.

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Мінветеранів запрошує захисників та захисниць України долучитися до організації та проведення у 5-11 класах «уроків звитяги», приурочених до Дня …