ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ! ЯК ПРОДАВАТИ СВОЇ ВИРОБИ В ІНТЕРНЕТІ!

1 рік ago admin 0

E-Export School від Укрпошти — це відкрита інформаційна платформа для українських виробників, започаткована Укрпоштою наприкінці 2016 року. Мета проекту: через серію інтенсивів-семінарів та індивідуальні консультації  допомогти представникам малого і середнього бізнесу вийти на зовнішні ринки шляхом продажу товарів кінцевим споживачам за допомогою інтернет-інструментів з України за кордон. За 4 роки Укрпошта провела більше 30 безкоштовних семінарів по Україні та долучилася до 40 заходів українського та закордонних урядів у якості партнера.

Через карантин ми, звісно, вже не можемо робити події, тому перейшли в онлайн формат і зараз маємо багато корисної інформації, яку хочемо донести до підприємців, або людей, які хочуть почати продавати свої вироби:

· Посібник «E-export. Як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти»

· Відеопроєкт з надихаючими історіями успіху українських екпортерів

· Освітній відеокурс про легкий старт онлайн продажів на Amazon, ETSY, Shopify та eBay + блок Wow brand про просування магазинів на цих майданчиках. Тут ми можемо запропонувати:

o   Релізи по блокам (по Amazon та ETSY у вкладенні, наступні щосереди)

o   Відео-курси по блокам на нашому Ютубканалі зараз є по Etsy та Amazon. Наступні видаватимемо щосереди)

o   Коротка вижимка зі статистикою по кожному відео (по Amazon та ETSY, наступні щосереди)

Онлайн вебінари з експертами ринку. Щовівторка 0 19:00 у нас новий гість, який розкриває різні теми з онлайн-продажів за кордон. Точно робимо їх до кінця року та будемо наступного. Розклад вебінарів можна подивитись на сторінці школи.

E-Export School від Укрпошти — це відкрита інформаційна платформа для українських виробників, започаткована Укрпоштою наприкінці 2016 року. Мета проекту: через …