Районні депутати готуються до чергової сорок першої сесії

1 рік ago admin 0
З метою належного розгляду питань, що виносяться на розгляд 41 сесії, сьогодні, 09 вересня, розпочалися засідання профільних комісій. Першою своє засідання провела комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту під головуванням Йосипа Кантора. Участь у комісії взяли керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко, голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, перший заступник голови РДА Мацко Христина, керівник апарату РДА Руслана Боднарюк, керівники структурних підрозділів РДА та інші.
Члени комісії розглянули питання щодо створення Руськокомарівського та Сюртівського опорних закладів загальної середньої освіти та філій, а також реорганізації цих закладів шляхом приєднання окремих філій. Проекти рішень, що стосувалися профільної комісії погоджено та рекомендовано винести на розгляд сесії.
Додаткове питання щодо створення Шишлівського опорного закладу загальної середньої освіти перенесено на довивчення. Остаточне рішення по вищевказаному питанню прийматимуть на засіданні Президії районної ради.
Для вивчення питання про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення меж окремих населених пунктів засідала комісія з питань економічного розвитку, підприємництва, екології, надр та земельних ресурсів. Для детального обговорення цих проектів рішень, у засіданні комісії прийняли участь голови тих сільських рад, де встановлюються зміни меж населених пунктів. Питання, що обговорювалися на комісії, погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.
У продовження підготовки до проведення сесії своє засідання провела комісія з питань комунальної власності та приватизації. Члени комісії вивчали профільні питання. Зокрема, опрацьовано, погоджено та рекомендовано винести на розгляд сесії питання щодо приватизації майна комунальної власності, затвердження фінансових планів КНП Ужгородська районна лікарня та Центру первинної медико- санітарної допомоги на 2021 рік та внесення змін до діючих фінансових планів вищезгаданих комунальних установ. Також, профільною комісією погоджено включити до порядку денного сесії питання про передачу об’єктів незавершеного будівництва, а саме: водонапірної башти – на баланс Коритнянської сільської ради, очисні споруди – на баланс Часлівецької сільської ради.
До вивчення кожного питання члени профільних комісій віднеслися з особливою увагою. Остаточні рішенні по них прийматимуться колегіально, на засданні сесії, що відбудеться 11 вересня 2020 року.