Лісівники Мокрянського лісомисливгоспу оговтуються від стихії

2 роки ago admin 0

Негода, що пронеслася Закарпаттям та Прикарпаттям в червні наробила лиха у лісфонді Мокрянського лісомисливгоспу.

І, лісівники та місцеві мешканці дотепер оговтуються від наслідків та відновлюють зруйновану інфраструктуру. Оскільки основна дорога для туристів та місцевих жителів веде через ліс, а адміністрація лісомисливгоспу активно працює над розвитком території і залученням туристів, то було вирішено якомога швидше відновити дорогу, підпірні стінки та побудувати нові мости.

Так в Усть-Чорнянському, Русько-Мокрянському та Краснянському лісництвах проведені наступні роботи:

Відновлено дорогу, якої користуються мешканці, особливо зараз, коли всі активно заготовляють яфини; збудовано підвісний міст через річку Тересва, який був пошкоджений паводком. Що важливо, то цей міст слугує для переходу в держлісфонд Усть-Чорнянського лісництва працівниками лісової охорони та використовувався для протипожежних цілей, а також використовується місцевими жителями навколишніх сіл. Наразі лісівники засипають та відновлюють дорогу.

Негода, що пронеслася Закарпаттям та Прикарпаттям в червні наробила лиха у лісфонді Мокрянського лісомисливгоспу. І, лісівники та місцеві мешканці дотепер оговтуються від наслідків та відновлюють зруйновану […]