Закарпатським лісівникам не виплачують зарплати? (ВІДЕО)

1 рік ago admin 0
Пандемія стала світовою кризою і завдала чималих збитків не тільки малому та середньому бізнесу, а й державним підприємствам.

В Україні, до прикладу, лісовим господарствам, які останнім часом і так економічно не стабільні. Днями до редакції нашого телеканалу звернулися працівники декотрих лісгоспів Закарпаття зі скаргами на значну затримку у виплаті заробітної плати: від 2-х до 9-ти місяців. Наші журналісти відразу відправилися перевіряти цю резонансну інформацію, і навідалися до керівництва Виноградівського ЛС, аби спростувати чи підтвердити її.Пан Василь додає, затримка є, та не значна: приступають до виплат за травень. Керівник зазначає, люди ставляться до цього з розумінням, для жодного із 90 штатних працівників це не стало підставою для звільнення – тримаються за своє робоче місце. Детальніше дивіться в сюжеті:

Пандемія стала світовою кризою і завдала чималих збитків не тільки малому та середньому бізнесу, а й державним підприємствам. В Україні, до прикладу, лісовим господарствам, які останнім […]