Інформація КП «Водоканал м. Ужгорода» про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на 2021 рік

7 місяців ago admin 0

Згідно Постанови НКРЕКП №866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань та на виконання п. 1.9 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року №302 підприємство подає до НКРЕКП у термін до 01 червня кожного року заяву на встановлення тарифів на плановий період.

На виконання вище зазначених постанов КП «Водоканал м. Ужгорода» надає до регулятора у друкованому та електронному вигляді заяву про встановлення тарифів та розрахунки тарифів на 2021 рік за встановленими формами з підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися для їх розрахунків у вказаний термін.

З метою запобігання поширенню коронавірусної епідемії (COVID-19), недопущення її негативного впливу на здоров’я мешканців міста підприємство запрошує прийняти участь у проведенні відкритого обговорення (слухання), у режимі онлайн 22 травня 2020 року з 14:00 по 15:00.

Онлайн-слухання буде проведено за допомогою платформи Zoom. Інформацію про підключення до слухання можна буде отримати після надання заявки про участь. Підключення почнеться 22.05.2020 о 13:40.