Про порядок введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту, визначених постановою КМУ № 224 (20.03.2020)

2 роки ago admin 0

Уряд активізував роботу щодо ведення превентивних, попереджувальних і профілактичних заходів з метою уникнення можливості проникнення і розповсюдження коронавірусної інфекції СОVID-19 в Україні.

Відповідно до Переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2016 №1069, Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 226 затверджено Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, у зв’язку з чим Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2008 № 761 (далі – Технічний регламент), доповнено пунктом 11 , який регламентує, що на час дії пунктів 4 і 5 розділу І Закону України від 17 березня 2020 р. № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» дія Технічного регламенту не поширюється на засоби індивідуального захисту, включені до переліку лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224.

Для введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до вказаного переліку, заявник подає до Управління Держпраці у Закарпатській області заяву із зазначенням: мети ввезення, інформації щодо виробника, назви виробів, код згідно з УКТЗЕД номера партії або серійного номера, обсягу партії,дані щодо призначення виробу та способу дії. Заява подається дистанційно за місцем державної реєстрації заявника.

Контакти Управління Держпраці у Закарпатській області електронна адреса: 07uz@dsp.gov.ua; uzdsp@ukr.net; поштова адреса: 88018, м. Ужгород, вул. Минайська, 16.За результатами опрацювання поданих документів, Управління Держпраці у Закарпатській області видає заявнику повідомлення про введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту, стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я.

Розгляд документів та видача повідомлення здійснюються на безоплатній основі.

З метою оперативного надання повідомлення рекомендуємо використовувати шаблон заяви (додається).

ЗАВАНТАЖИТИ ШАБЛОН ЗАЯВИ ТУТ