НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ЗАПУСТИЛА В ФЕЙСБУК ОКРЕМУ СТОРІНКУ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

4 роки ago admin 0

На ній публікуватиметься корисна та зрозуміла інформація, яка допоможе українцям орієнтуватися в системі охорони здоров’я та знати власні права.

На фб-сторінці НСЗУ для пацієнта можна прочитати:

– про те, як захистити себе та своїх рідних від коронавірусу та про алгоритми дій пацієнтів з симптомами COVID-19;

– про права, правила та маршрути українців в системі охорони здоров’я з 1 квітня;

– про безоплатні послуги, в тому числі пріоритетні, в межах програми медичних гарантій;

– поради стосовно отримання медичних послуг та комунікацій зі своїм лікарем;

– актуальну інформацію в системі охорони здоров’я.

Нагадаємо, Національна служба здоров’я України закуповує послуги у медичних закладів за кошти державного бюджету. Починаючи з 2018 року, НСЗУ платить за послуги сімейного лікаря, терапевта та педіатра, з якими українці уклали декларації. За цей період НСЗУ перерахувала понад  23 млрд грн центрам первинної допомоги за обслуговування пацієнтів. Починаючи з квітня 2019 року НСЗУ відшкодувала аптекам вартість ліків, які пацієнти отримують за програмою “Доступні ліки”, у розмірі 841 млн грн.

 З 1 квітня 2020 року у повному обсязі запрацює програма медичних гарантій. НСЗУ буде сплачувати за медичні послуги в поліклініках та діагностичних центрах, де працюють вузькі спеціалісти, а також у стаціонарах.

Нова сторінка НСЗУ для пацієнта допоможе українцям розібратися, за які саме медичні послуги заплатить держава, та не платити кошти з кишені.

Підписатися на сторінку НСЗУ для паціієнта можна за посиланням https://www.facebook.com/nszu.care.

На ній публікуватиметься корисна та зрозуміла інформація, яка допоможе українцям орієнтуватися в системі охорони здоров’я та знати власні права. …