Грип та простуди знову повертаються?

8 місяців ago admin 0


Більше ніж на 8 відсотків зросла кількість захворювань на ГРІ та грип в області за минулий тиждень. Як повідомила обласний епідеміолог Вікторія Тимчик, до закладів охорони здоров'я з приводу респіраторних інфекцій звернулось 5291 особа. Відтак, показник захворюваності збільшися і становить 421,9 на 100 тисяч населення і нижче визначеного епідемічного рівня тільки на 2 %.


У порівняні з попереднім тижнем, приріст кількості захворілих реєструється в м.Мукачево, Виноградівському, Хустському, Іршавському, Рахівському та В.Березнянському районах.


Порогові рівні перевищені на 4 адміністративних територіях області, а саме в м.Мукачево, Виноградівському, Іршавському та Хустському районах.


Серед усіх захворілих діти до 17 років становлять 67,4% (3568 випадків), дорослі – 32,6% (1723 випадки). Більше 70% у структурі захворілих складають діти у Берегівському, Іршавському, Міжгірському та Виноградівському районах. Серед захворілих дітей найбільша кількість звернень спостерігається серед вікової групи 5-14 років (55,5% від усіх захворілих дітей).


Рівень госпіталізації становить 3,2%. Загалом по області отримало стаціонарну медичну допомогу 169 хворих, з них 77,5% становлять діти до 17 років. При дослідженні зразків матеріалу від хворих підтверджено циркуляцію вірусів грипу А, парагрипу та RS вірусу.


З метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед дитячого населення області тривають протиепідемічні обмежувальні заходи у вигляді призупинення навчального процесу у 1 дошкільному закладі Ужгородського району. На інших адміністративних територіях області навчальний процес відновлено.


Моніторинг за гострими респіраторними вірусними захворюваннями та грипом, протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.
 

  Подiбнi новини

  МОЗ України оприлюднило для громадського обговорення Стратегію розвитку медичної освіти

  admin 2 роки ago
  Зміни у медичній освіті є невід’ємною складовою трасформації системи охорони здоров’я в цілому. Підвищити конкурентоспроможність вищої медичної освіти в Україні, вивести її на якісно новий рівень і внаслідок цього... Читати далi

  В Закарпатті 19 дітей мають рідкісне захворювання – муковісцидоз

  admin 3 роки ago
  В Мукачеві в обласні дитячій лікарні пройшла зустріч представників департаменту охорони здоров’я, керівництва закладу  та медиків з  батьками, чиї діти хворіють на муковісцидоз.   Обговорювались проблемні питання медикаментозного забезпечення дітей,... Читати далi

  Оперативна інформація про поширення COVID-19 в області за 04.04.2020

  admin 7 місяців ago
  Протягом минулої доби, 4 квітня, у заклади охорони здоров’я області, за екстреною медичною допомогою з них – з явищами Як повідомила директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров,... Читати далi

  Поширеність куріння в Україні не зменшилась – антитютюнові закони на часі!

  admin 2 роки ago
  Опитування показало погіршення ситуації з курінням в Україні. Поширеність куріння за останні чотири роки не зменшилась, натомість з’явилися нові небезпечні тютюнові вироби. Причина –  керівництво Верховної Ради уже 4... Читати далi