Грип та простуди знову повертаються?

12 місяців ago admin 0


Більше ніж на 8 відсотків зросла кількість захворювань на ГРІ та грип в області за минулий тиждень. Як повідомила обласний епідеміолог Вікторія Тимчик, до закладів охорони здоров'я з приводу респіраторних інфекцій звернулось 5291 особа. Відтак, показник захворюваності збільшися і становить 421,9 на 100 тисяч населення і нижче визначеного епідемічного рівня тільки на 2 %.


У порівняні з попереднім тижнем, приріст кількості захворілих реєструється в м.Мукачево, Виноградівському, Хустському, Іршавському, Рахівському та В.Березнянському районах.


Порогові рівні перевищені на 4 адміністративних територіях області, а саме в м.Мукачево, Виноградівському, Іршавському та Хустському районах.


Серед усіх захворілих діти до 17 років становлять 67,4% (3568 випадків), дорослі – 32,6% (1723 випадки). Більше 70% у структурі захворілих складають діти у Берегівському, Іршавському, Міжгірському та Виноградівському районах. Серед захворілих дітей найбільша кількість звернень спостерігається серед вікової групи 5-14 років (55,5% від усіх захворілих дітей).


Рівень госпіталізації становить 3,2%. Загалом по області отримало стаціонарну медичну допомогу 169 хворих, з них 77,5% становлять діти до 17 років. При дослідженні зразків матеріалу від хворих підтверджено циркуляцію вірусів грипу А, парагрипу та RS вірусу.


З метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед дитячого населення області тривають протиепідемічні обмежувальні заходи у вигляді призупинення навчального процесу у 1 дошкільному закладі Ужгородського району. На інших адміністративних територіях області навчальний процес відновлено.


Моніторинг за гострими респіраторними вірусними захворюваннями та грипом, протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.
 

  Подiбнi новини

  Спалах кору в с.Горонда. Захворіло 18 школярів

  admin 2 роки ago
  Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ “ЗОЛЦМОЗ” України Вікторія Тимчик в с.Горонда Мукачівського району зареєстрований спалах кору серед учнів  загальноосвітньої школи. Станом на 20... Читати далi

  Кір знову йде у наступ!

  admin 2 роки ago
  За останній тиждень (з 27.12.18 по 02.01.2019 року) в Закарпатті зареєстровано 140 випадків кору, що на 20% більше, ніж за попередній тиждень. В структурі захворілих діти до 17 років... Читати далi

  Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції pf 09.04.2020

  admin 11 місяців ago
  "Протягом минулої доби, 9 квітня, за екстреною медичною допомогою звернулось , з них 11 – з ознаками гострої респіраторної інфекції та 22 – із симптомами гострої пневмонії" – повідомила директор... Читати далi

  Інформація про стан акредитації закладів охорони здоров’я (на 25.11.2018).

  admin 2 роки ago
  В області функціонує 189 лікувально-профілактичних закладів, із них 25 закладів які надають лікувально-профілактичну допомогу третинного рівня, 25 – які надають лікувально-профілактичну допомогу вторинного рівня та 139 –  які надають... Читати далi