Грип та простуди знову повертаються?

2 роки ago admin 0


Більше ніж на 8 відсотків зросла кількість захворювань на ГРІ та грип в області за минулий тиждень. Як повідомила обласний епідеміолог Вікторія Тимчик, до закладів охорони здоров'я з приводу респіраторних інфекцій звернулось 5291 особа. Відтак, показник захворюваності збільшися і становить 421,9 на 100 тисяч населення і нижче визначеного епідемічного рівня тільки на 2 %.


У порівняні з попереднім тижнем, приріст кількості захворілих реєструється в м.Мукачево, Виноградівському, Хустському, Іршавському, Рахівському та В.Березнянському районах.


Порогові рівні перевищені на 4 адміністративних територіях області, а саме в м.Мукачево, Виноградівському, Іршавському та Хустському районах.


Серед усіх захворілих діти до 17 років становлять 67,4% (3568 випадків), дорослі – 32,6% (1723 випадки). Більше 70% у структурі захворілих складають діти у Берегівському, Іршавському, Міжгірському та Виноградівському районах. Серед захворілих дітей найбільша кількість звернень спостерігається серед вікової групи 5-14 років (55,5% від усіх захворілих дітей).


Рівень госпіталізації становить 3,2%. Загалом по області отримало стаціонарну медичну допомогу 169 хворих, з них 77,5% становлять діти до 17 років. При дослідженні зразків матеріалу від хворих підтверджено циркуляцію вірусів грипу А, парагрипу та RS вірусу.


З метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед дитячого населення області тривають протиепідемічні обмежувальні заходи у вигляді призупинення навчального процесу у 1 дошкільному закладі Ужгородського району. На інших адміністративних територіях області навчальний процес відновлено.


Моніторинг за гострими респіраторними вірусними захворюваннями та грипом, протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.
 

  Подiбнi новини

  Зміни до класифікатора професій: МОЗ повертає попередні професійні назви робіт

  admin 4 роки ago
  Наразі очікується публікація відповідного наказу Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Перехід на нові професії розпочнеться з 2018 року. Стаж, надбавки та доплати, які були напрацьовані за період роботи... Читати далi

  Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в Закарпатській області 49 тиждень

  admin 4 роки ago
  За даними рутинного епіднагляду на минулому тижні спостереження інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРІ  в області становить 260,16 на 100 тисяч населення, та знаходиться нижче епідемічного порогу на... Читати далi

  До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки

  admin 3 роки ago
    Наявність в закладах охорони здоров'я ліків та медичних виробів, закуплених за рахунок місцевого та Державного бюджетів, які мають використовуватися для закарпатців на безоплатній основі, з 1 вересня буде доступно на... Читати далi

  16 листопада Міжнародний день відмови від куріння

  admin 4 роки ago
  16 листопада 2017 року в Україні та в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від куріння. Він був встановлений в 1977 році Американським онкологічним товариством (American Cancer Society)... Читати далi