Ужгородщина вступить у 2020 з бюджетом!

2 роки ago admin 0

Сьогодні, 20 грудня, відбулася чергова тридцять шоста сесія районної ради. Із 36 депутатів, присутніх – 28. Головував на сесії голова районної ради Руслан Чорнак. Серед присутніх – голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, депутат обласної ради Мирон Помпель, керівники правоохоронних органів району, податкової служби та інші.
Представники Закарпатської обласної ради завітали на сесію з виконанням приємної місії: голові районної ради Руслану Чорнаку вручено найвищу відзнаку Закарпатської обласної ради та Закарпатської обласної державної адміністрації «За розвиток Закарпаття».
Традиційно перед початком сесії присутні вшанували пам’ять загиблих на Сході України. Також, керівник районної ради привітав депутатів райради, які у міжсесійний період відмічали свій День народження. Після чого районні обранці перейшли до розгляду питань порядку денного, яких було 28.
Найголовнішим питанням сьогоднішнього засідання було прийняття основного фінансового документу Ужгородщини на 2020 рік. Тож, беззаперечно та одноголосно депутати підтримали рішення про затвердження районного бюджету на 2020 рік. До того ж, востаннє внесено зміни до районної казни на 2019 рік.
Крім бюджету, присутні депутати прийняли рішення з інших питань життєдіяльності Ужгородщини. Так, внесли зміни до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Ужгородського району на 2019-2020 роки, Програми розвитку місцевих автомобільних доріг, Програми забезпечення лікарськими засобами безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування окремих груп населення району та за певними категоріями захворювань на 2018-2021 роки, фінансового плану Ужгородского районного Центру первинної медико-санітарної допомоги. Прийняли народні обранці Програму моблізаційної підготовки на 2020 рік, Програму фінансововї підтримки районної лікарні на 2020 рік. Також, затвердили граничні суми витрат в Ужгородській районній раді та районній лікарні.
Одноголосно погодили звільнення директора Коритнянівської дитячої школи мистецтв за власним бажанням та директора комунального підприємства «Ужгородське районне агнетство розвитку».
Крім вищенаведеного, внесено зміни до типу та назви восьми дошкільних навчальних закладів.
Сьогодні депутати районної ради в черговий раз продемонстрували свій колективний підхід до якісної роботи задля добробуту жителів рідного краю.