У Вовковому відремонтують НВК

3 роки ago admin 0

Цими днями голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак та новопризначений очільник райдержадміністрації Вячеслав Дворский здійснили робочу поїздку до села Вовкове. Керівники району навідалися до навчально-виховного комплексу для того, щоб оглянути стан будівлі та визначити першочергові заходи з його капітального ремонту. Річ у тім, що шкільне приміщення комплексу впродовж багатьох років знаходиться в аварійному стані і потребує негайного ремонту. Тому, після обстеження, керівництвом прийнято рішення щодо виділення, на черговій сесії, коштів з районного бюджету для здійснення ремонту будівлі.
«Сьогодні, чи не найособливішої уваги потребує сфера освіти. Ті роботи, які були заплановані повинні бути виконані. А там, де потребують нашої уваги, спільними зусиллями, ми зможемо впевнено досягти того результату, на який розраховуємо» – зауважив Руслан Чорнак.
Після капітального ремонту навчально-виховного комплексу значно покращаться умови експлуатації, утримання дітей і якість послуг, що надаються дітям. Діти, отримають належні умови перебування, а персонал – комфортні умови праці, що також, у свою чергу, підвищить якість навчання та виховання дітей.