ВІТАННЯ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – 2019

3 роки ago admin 0

   Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату Воловецької селищної ради, сіл та селищ нашого району, Воловецької районної ради, Закарпатської обласної ради, рад всіх рівнів сусідніх Міжгірського, Свалявського, Перечинського, Великоберезнянського районів Закарпаття та Турківського і Сколівського районів Львівщини, шановні колеги – сільські, селищні та міські голови, громадяни.

Сердечно вітаю Вас з нашим професійним святом –

Днем місцевого самоврядування,

яке щорічно відзначаємо 7 грудня.

   Цей день стоїть в ряду дат пов"язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об"єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їхньої волі.

   Бажаю Вам міцного здоров"я, щастя, добра, творчих сил і нових звершень на ниві зміцнення державності та служіння громадам. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродження наших сіл, селищ і міст, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті, у всьому демократичному світі. Та найперше бажаю всім нам, нашій землі і країні ПЕРЕМОЖНОГО МИРУ. Впевнений, що ми і наші громади зроблять для цього все можливе, як це не раз робили наші славні предки.

З повагою,

Воловецький селищний голова

Михайло ПОПЕЛИЧ