Про скликання тридцять п’ятої сесії районної ради VII скликання

3 роки ago admin 0

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Ужгородської районної ради

Закарпатської області

від “27”11.2019 року № 88-о

              м. Ужгород

Про скликання тридцять п’ятої
сесії районної ради VII скликання

              

У відповідності до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Регламенту роботи районної ради VII скликання, скликати тридцять п’яту сесію районної ради VII скликання 06 грудня 2019 року в приміщенні сесійної зали районної ради о 15:00 годині з порядком денним:

 1. Про Програму «Турбота» на  2020 рік.
 2. Про    Програму фінансування видатків навстановлення  на пільгових умовах  квартирних телефонів та на відшкодування пільгової вартості послуг зв’язку для окремих категорій громадян в районі на  2020 рік.
 3. Про  програму раціонального та ефективного використання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Ужгородського району на 2020 рік.
 4. Про Програму розвитку транскордонної співпраці Ужгородського району на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.11.2018 року №442.
 6. Про затвердження кошторису витрат на реалізацію заходів Програми розвиткумісцевого самоврядуваннявУжгородському районіна    2020 рік.
 7. Про присвоєння чергового рангу голові районної ради Чорнаку Р.В.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Холмок Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Минай Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Сюрте Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
 11. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Ужгородщини».
 12. Різне.

В.о. голови ради                                                                                     С.Я.Мацко