На базі ДП «Ясінянське ЛМГ» відбулася нарада керівників шкільних лісництв та лісівників

1 рік ago admin 0

Зустріч відбулася за участі головного лісничого підприємства Миколи Ластовецького, відповідального за роботу шкільних лісництв від лісомисливгоспу інженера Ярослави Рещук, керівників Чорнотисянського шкільного лісництва Кравчук Ганни і Клочуряк Оксани та керівника гуртка «Юних лісівників» ЗОЕНЦ Мирослави Дячук.

☝️Головна мета наради – налагодити стабільний процес функціонування й взаємодії шкільних лісництв у відповідності до діючих програм, а також забезпечити безперервний взаємозв’язок між навчальними закладами, підростаючим поколінням та лісівниками.

📌📋Під час наради фахівці обговорили деталі організації навчально-виховного процесу на 2019-2020 навчальний рік. Узгодили правильність оформлення документації з організації шкільного лісництва, що є невід’ємною частиною їх функціонування. Заслухали звіти керівників про роботу шкільних лісництв, а також обговорили проблеми та доцільність існування гуртків.

Організація та функціонування шкільних лісництв – це дуже важливий напрямок діяльності ДП « Ясінянське ЛМГ», адже головною його метою є виховання у підростаючого покоління свідомого ставлення до природи, бережного відношення до лісу та його мешканців. В шкільних лісництвах бере початок профорієнтаційна робота з молоддю у природничому напрямку. Тут виховують нове покоління екологічно свідомих людей, які розуміють важливість праці лісівників.

☝️Наразі, при лісгоспі діють два учнівські лісництва – Чорнотисянське та Лазещинське, в роботі яких беруть участь тридцять активних школярів середніх та старших класів. Щороку школярі залучаються до посадки і догляду за лісовими культурами. Беруть участь в озелененні території шкіл та парків. Діти допомагають у збереженні лісових мешканців, для цього вони виготовляють шпаківні та годівниці, беруть участь у заходах з підгодівлі мисливської фауни і птахів.

Члени шкільних лісництв є активними учасниками Всеукраїнських та обласних природоохоронних конкурсів і акцій («Майбутнє лісу у твоїх руках», «День довкілля» та інші).

🎓💚🌲Співпраця школи та держлісгоспу має позитивну віддачу. У дітей виховується дбайливе ставлення до природи, розширюються та поглиблюються знання природничих наук. Школярі відчувають значну підтримку лісівників, і це мотивує їх бути більш активними та старанними, вони цікавляться, освоюють та розвивають навички роботи у лісовому господарстві.

Зустріч відбулася за участі головного лісничого підприємства Миколи Ластовецького, відповідального за роботу шкільних лісництв від лісомисливгоспу інженера Ярослави Рещук, керівників Чорнотисянського шкільного лісництва Кравчук Ганни і […]