Лісівники Тячівщини розвивають лісовий туризм

2 роки ago admin 0

Світовий досвід розвитку туризму свідчить про те, що туристична індустрія є високоефективним сектором національних економік. Однак, необхідно відзначити, що основою успішного розвитку туристичного бізнесу є рекреаційно-туристичні ресурси, які є собою сукупністю природних і штучно створених людиною об’єктів, що використовуються для надання рекреаційно-туристичних послуг та сприяють відновленню та розвитку фізичних, духовних і нервово-психічних сил людини.

Провідне місце серед природних рекреаційно-туристичних ресурсів Закарпаття займають ліси, які поряд з продукуванням деревної сировини та побічних продуктів, є продуцентами рекреаційних послуг.

Дванадцять місць для відпочинку на свіжому повітрі, де організовані спеціальні зони для барбекю встановлені в лісах Тячівського лісового господарства.

Працівники лісового господарства облаштували їх уже в Тернівському (10) та Тереблянському (1) лісництвах. Наразі починаються роботи з облаштування найбільшої зони відпочинку, яке розміститься в Дубівському лісництві. У цьому рекреаційному пункті будуть встановлені велика бесідка, мангальниця, гойдалки для малечі і ще маса цікавинок, які неодмінно полюблять відвідувачі. Окрім того, у лісфонді також встановлені інформаційні панно, які закликають відвідувачів берегти національні багатства.

Світовий досвід розвитку туризму свідчить про те, що туристична індустрія є високоефективним сектором національних економік. Однак, необхідно відзначити, що основою успішного розвитку туристичного бізнесу є рекреаційно-туристичні […]