На Закарпатті силовики проводять планові дводенні антитерористичні навчання (+фото)

7 місяців ago admin 0

Сьогодні, 29 травня, на території Перечинського та Великоберезнянського районів розпочалися планові тактико-спеціальні навчання, які проводить координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області.

Масштабні тренування силовиків відбуватимуться упродовж двох днів в умовах максимально наближених до реальних з використанням спеціальної техніки та озброєння.

У навчаннях беруть участь підрозділи СБУ, Нацгвардії, Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Головна мета навчань – удосконалення учасниками практичних навичок проведення контрдиверсійної операції.

Сьогодні, задіяні в заходах представники суб`єктів боротьби з тероризмом відпрацювують комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних, розвідувальних заходів із пошуку умовних диверсантів, які за легендою навчань планують вчинити низку терактів на території двох районів. Для ліквідації наслідків можливої терористичної загрози Управлінням ДСНС області організовано повне розгортання Ужгородського зведеного загону, до складу якого входять підрозділи ДСНС з дислокацією в мм. Ужгород, Перечин, Чоп й смт В.Березний та Середнє. Також у групі з ліквідації загрози можливих вибухів працюють два піротехнічні розрахунки Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС області.

У ДСНС України у Закарпатській області

ФОТОАЛЬБОМ

DSC_0011 копия.jpgDSC_0189 копия.jpg

DSC_0096 копия.jpgDSC_0045 копия.jpg

DSC_0127 копия.jpgDSC_0132 копия.jpg

DSC_0183 копия.jpgDSC_0151 копия.jpg