Дитяче серденько, живи!

3 місяці ago admin 0

З 1 по 30 квітня в Україні проходитиме благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом “Дитяче серденько, живи!” Мета –  придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України. Збір коштів відбудеться по всій країні в рамках 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».  На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та передає у користування обласній дитячій лікарні. Торік, за результатами проведення акції, Закарпаття увійшло в трійку лідерів.

Цього року акція супроводжуватиметься участю волонтерів для збору під час масових заходів, розміщенням скриньок для внесків у медичних, торговельних  та освітніх установах.

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням долучитися до проведення  14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». 

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському відділенні центральної філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Закарпатської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Додаткову інформацію можна отримати в Марії Рущак, обласного представника ВБФ «Серце до серця» і координатора акції в Закарпатській області за тел.: 099-082-89-24.