Депутати районної ради опрацьовують проекти рішень тридцятої сесії

4 місяці ago admin 0

З метою підготовки до проведення чергової тридятої, а у цьому році – першої сесії, в районній раді, 25 лютого проходили засідання профільних комісій: з питань економічного розвитку, з питань комунальної власності та медична комісія. 
Члени комісій, депутати райради та запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації ретельно вивчали кожне з питань, яке виноситься на розгляд чергової сесії. Так, комісіями опрацьовано та погоджено проекти рішень з питань: Про Програму соціально-економічного і культурного розвитку Ужгородського району на 2019-2020 роки у новій редакції, Про Програму покращення рівня обслуговування військовозобов’язаних і призовників Ужгородським об’єднаним міським військовим комісаріатом на 2019 рік, Про внесення змін до рішення районної ради «Про районну Програму щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки». 
Профільною земельною комісією погоджено затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Велика Добронь Великодобронської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області. Комісія з питань комунальної власності погодила проекти рішень з питань затвердження договору щодо зміни засновника друкованого засобу масової інформації «Газета «Вісті Ужгородщини», затвердження передавального акту Комунального підприємства «Газета «Вісті Ужгородщини», Порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради». Затвердила постійна комісія райради і проект рішення щодо затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Ужгородського району.
Медична ж комісія розглянула та погодила проекти рішень щодо затвердження фінансового плану некомерційної комунальної установи Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги та Порядок подальшого його затвердження. 
Тож профільними комісіями, наразі, погоджено усі питання, винесені на розгляд сесії, засідання якої заплановано на 1 березня 2019 року.