На автодорозі біля Розівки посадовці Управління Держпраці інспектували перевізників

4 місяці ago admin 0

Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області  спільно із співробітниками управління Укртрансбезпеки та Патрульної поліції області і у рамках попередніх домовленостей продовжують проводити рейдові інспектування перевізників краю.

Метою таких заходів є забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів, запобігання використанню незадекларованої праці, порушень вимог трудового законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці.

Сьогодні, зокрема, була обстежена ділянка автодороги на в’їзді у село Розівка Ужгородського району. Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Маріанна Гукс повідомила, що частина з перевірених водії, як з’ясувалося, працює на договірній основі, дехто сам є суб’єктом господарювання. Правда, були й такі, що не мали при собі необхідних документів, тож інформація щодо таких водіїв ще встановлюється.

Принагідно посадовці Управління Держпраці роздали водіям спеціальні буклети з інформацією про переваги легального і недоліки тіньового працевлаштування, а також розповіли про серйозну фінансову відповідальність, передбачену за порушення вимог трудового законодавства.