Торгівлю легальними ялинками розгорнули на Воловеччині біля перевалу (ВІДЕО)

3 роки ago admin 0

На Воловеччині лісівники відкрили ялинковий базар. На території рекреаційного пункту, що розташований біля траси «Київ-Чоп», кожен охочий може придбати легальну ялинку.

Вирощують їх на відповідних плантаціях при лісництвах. Цього року ліміт реалізації ялинок та ялиць для Воловецького держлісгоспу – 4,5 тисячі дерев.

Зелені, пухнасті, деякі ще притрушені снігом ялинки та ялиці чекають на свого покупця. А їх тут вистачає вже з самого ранку. Щоб кожен охочий міг придбати легальну ялинку, лісівники Воловецького лісгоспу на території рекреаційного пункту, що розташований на Абранському перевалі, відкрили ялинковий базар.

А вирощують ялинки на відповідних плантаціях, які закладають при лісництвах Воловецького держлісгоспу. Щороку в кожному лісгоспі встановлюють і відповідні ліміти на продаж новорічних дерев.

Кожне дерево має свою бирку – чіп. Воно свідчить – ялинка легальна, вирощена на плантації і реалізована лісгоспом.

Аби запобігти діяльності чорних лісорубів, лісівники організовують і рейди. А за зрубану в лісі ялинку порушнику доведеться сплатити штраф у сумі, що в кілька разів перевищує ціну легальної.

 

На Воловеччині лісівники відкрили ялинковий базар. На території рекреаційного пункту, що розташований біля траси «Київ-Чоп», кожен охочий може придбати легальну ялинку. Вирощують їх на відповідних плантаціях […]