Самотнім, соціально незахищеним літнім ужгородцям передали солодкі подарунки до свят
6 років ago admin 0
![P4990840](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/P4990840-640x427.jpg)
Сьогодні працівники Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування почали доставляти солодкі подарунки до новорічно-різдвяних свят самотнім, соціально незахищеним літнім мешканцям нашого міста.
Соціальні працівники обслуговують удома одиноких людей похилого віку, дітей війни, учасників війни, інвалідів, знедолених – тих, кому так бракує турботи й радості. Загалом подарунки із солодощами в ці дні занесуть у домівки майже двох сотень ужгородців. Кошти, як і щороку, уже традиційно, зібрали працівники Ужгородської міської ради.
1 of 6
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/P4990825-518x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/P4990832-629x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/P4990834-575x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/P4990840-1-629x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/P4990849-551x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/P4990853-629x420.jpg)