Партнерство між Закарпатською обласною радою та самоврядуванням Бач-Кішкун медьє Угорщини поглибить добрі стосунки та взаємовигідні контакти

4 місяці ago admin 0

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про встановлення партнерства між Закарпатською обласною радою України  та Самоврядуванням Бач-Кішкун медьє Угорщини».

Співпраця між нашими регіонами триває не один рік. Так, з 2016 року закарпатські митці беруть участь у пленері Міжнародного мистецького табору (Art Camp) регіонів-побратимів області Бач-Кішкун. А в третій декаді серпня цього року у м. Кечкемет з нагоди відзначення 650-річчя заснування міста на промоційній виставці регіонів було представлено рекламну туристичну продукцію про оздоровчі комплекси, бази відпочинку та визначні історичні місця Закарпатського краю.

Тож, враховуючи зацікавленість обох сторін і переконання, що розвиток взаємної співпраці обох регіонів сприятиме поглибленню добрих стосунків та взаємовигідних контактів, сторони домовилися про необхідність підготовки відповідної угоди.

 – Угода дасть поштовх у розвиток взаємних контактів і співробітництва між Закарпатською областю та областю (медьє) Бач-Кішкун у формі одноразових і довгострокових проектів та діяльності у галузі транскордонного, економічного, громадського, логістичного, транспортного, культурного, освітнього співробітництва, а також співробітництва у галузі спорту та охорони навколишнього природного середовища й інших зв’язків, – прокоментував виконуючий повноваження голови облради Йосип Борто, додавши: – Також спільно з угорськими партнерами залучатимемо додаткові кошти з фондів Європейського Союзу на соціальний розвиток територіальних громад нашого краю.

Тож, з метою подальшого розвитку транскордонного співробітництва, як важливої складової розвитку міжнародної співпраці регіонів України, на виконання Програм економічного і соціального розвитку Закарпатської області, проект рішення про встановлення Закарпатською обласною радою України та Самоврядуванням Бач-Кішкун медьє Угорщини пропонується депутатському корпусі схвалити, погодити текст Угоди та доручити голові обласної ради здійснити її підписання.

Прес-служба Закарпатської облради