Комісія у присутності ужгородців відкрила скриньку для паперових бюлетенів голосування за проекти громадської ініціативи
6 років ago admin 0
![DSC_0753](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0753-1-640x427.jpg)
Скриньку з паперовими бюлетенями голосування за проекти бюджету громадської ініціативи Ужгорода сьогодні у присутності авторів проектів, громадських активістів, спостерігачів комісійно відкрили в Ужгородській міській раді.
Загалом за 11 відібраних проектів було віддано 412 голосів паперовими бюлетенями та понад тисячу голосів в електронному форматі. Члени комісії розклали бюлетені за номерами проектів і підрахували кількість за кожен. Згодом їх сумують із голосами онлайн і буде оприлюднено список проектів-переможців, які реалізовуватимуть у 2019 році за кошти міського бюджету Ужгорода.
1 of 8
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0797-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0752-280x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0760-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0766-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0776-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0780-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0783-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0788-630x420.jpg)