На комісіях та Президії райради обговорювали питання, винесені на розгляд чергової сесії

6 років ago admin 0

Впродовж цього тижня районні обранці активно готувалися до засідання чергової 28 сесії, вивчаючи питання порядку денного. 
Сьогодні, 15 листопада, засідала Президія районної ради. 
У роботі комісій та Президії взяли участь голова райради Руслан Чорнак, керуючий справами виконавчого апарату ради Юрій Фрінцко, заступник голови ради Степан Мацко, голова РДА Еріка Кинєв, перший заступник голови РДА Віталій Семаль, керівники структурних підрозділів РДА та інші.
Увазі депутатських комісій та Президії пропонувалися обговорення понад 20 питань. Так, йшлося про затвердження нових та внесення змін до вже діючих програм, комунальні, земельні та майнові питання, про затвердження ряду програм на 2019 рік, тощо. 
Питання порядку денного сесіїї розглянули усі профільні комісії. Комісія з питань охорони здоров”я, соціального захисту, в справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій скурпульозно віднеслась до розгляду запропонованих районних програм. Вносилось багато пропозицій щодо недостатнього виділення коштів на пільгові препарати, забезпечення субсидіями жителів району, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та інше. 
Постійна комісія з питань комунальної власності та приватизації особливу увагу звернула на районну програму розвитку місцевих автомобільних доріг на 2018-2020 роки та погодила питання реформування районної газети „Вісті Ужгородщини”, зі складу засновників якої, з наступного року, вийде районна рада. 
На розгляд чергової сесії виноситься питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Ужгородщини». Про це говорили на засіданні постійної комісії з питань законності та правопорядку, регламенту, депутатської етики і контролю за виконанням рішень та Президії районної ради. До того ж, профільна комісія розглянула ще й проект звернення до Президента України щодо скасування зростання ціни на газ.
Освітянська комісія розглянула, внесла свої корективи та погодила проект Положення про призначення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ужгородської районної ради, а також Програми «Шкільне харчування» на 2019 рік.
Бюджетна ж комісія обговорила чи не найважливіше питання, яке виноситься на розгляд сесії – внесення змін до районного бюджету. Рішенням, зокрема, передбачається перерозподіл видатків районного бюджету за головними розпорядниками коштів. 
Зрештою, сьогодні Президія районної ради погодила остаточний порядок денний сесії. Загалом, на розгляд 28 чергової сесії винесено 28 питань. 
Остаточні рішення районні обранці прийматимуть вже завтра, 16 листопада.