В Ужгороді відбулись урочистості з нагоди 100-річчя створення Чехословаччини
6 років ago admin 0
![46221292_1170579029771306_5782368643027304448_n](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46221292_1170579029771306_5782368643027304448_n-640x427.jpg)
Учора в Ужгороді з нагоди відзначення 100-річчя створення Чехословаччини відбулося покладання квітів до пам’ятників Томашу Масарику та Мілану Штефанику.
В урочистостях взяли участь Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Мірослав Мойжіта, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки Марек Шафін, Генеральний консул Чехії у Львові Павел Пешек, заступник міського голови Олександр Білак, керівництво Пряшівського та Кошицького країв, громадські діячі, посадовці та дипломати. Музичний супровід вів Заслужений академічний Закарпатський народний хор під керівництвом Наталії Петій-Потапчук. Також у Науковій бібліотеці Ужгородського національного університету презентували фільм про закарпатський фольклор, знятий на межі 1920-х років у селищі Ясіня і збережений у словацькому кіноархіві.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46351697_1170578739771335_1428833695510298624_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46347666_1170580199771189_2973590104527863808_n-629x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46313385_1170578823104660_3706341409607909376_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46293682_1170580686437807_8403492668725788672_n-728x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46276231_1170579206437955_111653378576089088_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46233228_1170579153104627_5728901600181747712_n-614x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46233211_1170578846437991_1324182835908575232_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46221292_1170579029771306_5782368643027304448_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46221245_1170580263104516_6329247266913648640_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46219229_1170580113104531_7427488520672903168_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46196769_1170581196437756_193708591327215616_n-702x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46188578_1170580336437842_2233386210850504704_n-682x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46175101_1170580803104462_5241793970274566144_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46170064_1170579103104632_3661319182999355392_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46169322_1170578763104666_1571772517813583872_n-658x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46165595_1170580406437835_1076825434424868864_n-629x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46161802_1170579996437876_1143482605304283136_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46155666_1170581326437743_9167578955685822464_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46151694_1170578756438000_7848644178970935296_n-686x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46149601_1170580099771199_224279812057858048_n-629x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46149601_1170579053104637_3392786149637357568_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46144884_1170580926437783_5615630174281269248_n-612x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46137439_1170580366437839_7595187189487501312_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46131298_1170578999771309_2206170008118099968_n-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46118448_1170580293104513_7156083928011374592_n-630x420.jpg)