Закарпатські лісівники оперативно готуються до зими (ВІДЕО)

7 місяців ago admin 0

На промислово-виробничій дільниці села Неліпино працівники Свалявського лісгоспу без титанічних зусиль, так би мовити “примудряються” за один робочий день заготувати близько 20-ти кубів дров.

Оперативна підготовка до опалювального сезону триває у Свалявському лісовому господарстві. На сьогодні старанні працівники заготували вже більше половини обсягу якого потребує район. Справа в тому що лісівники на тамтешній промислово-виробничій дільниці мають особливого помічника. Що ж дозволяє чоловікам так активно та натхненно працювати?

Дровами грійся взимку, але думай про них улітку. Оперативна підготовка до опалювального сезону триває у Свалявському лісовому господарстві. На сьогодні старанні працівники заготували вже більше половини обсягу якого потребує район. Справа в тому що лісівники на тамтешній промислово-виробничій дільниці мають особливого помічника. Що ж дозволяє чоловікам так активно та натхненно працювати?

На промислово-виробничій дільниці села Неліпино працівники Свалявського лісгоспу без титанічних зусиль, так би мовити “примудряються” за один робочий день заготувати близько 20-ти кубів дров. Оперативна підготовка […]