ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ КОМІСІЇ ПО ПРОГРАМІ «ВЛАСНИЙ ДІМ»

3 місяці ago admin 0
alt     9 липня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мошколи відбулося засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім».

На порядок денний було винесено розгляд документів кредитозаймачів та встановлення розміру кредиту, який виділяється через фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі «Власний дім».
Провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту Іршавської райдержадміністрації Юрій Химинець проінформував присутніх про реалізацію державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості, шляхом надання пільгових кредитів обласним фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі „Власний дім”. Також він ознайомив членів комісії  із поданими документами від кредитозаймача.

    Вивчивши пакет документів, що поданий на розгляд комісії, визначивши суму кредиту, члени комісії одноголосно вирішили рекомендувати голові Іршавської райдержадміністрації підписати клопотання до обласного фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості по програмі „Власний дім”, про надання пільгового кредиту.

alt

alt

alt