На Закарпатті рятувальники та лісники спільно приборкували загорання у лісових масивах

3 роки ago admin 0

23 травня, ужгородськими рятувальниками спільно із представниками державного підприємства «Ужгородське лісове господарство» проведено спільні пожежно-тактичні навчання, щодо гасіння умовної лісової пожежі.

За тактичним задумом у лісовому масиві виникла низова пожежа, яка охопила вогнем певну ділянку. Загорання помітив працівник лісового господарства під час обстеження прилеглої території та не зволікаючи викликав рятувальників та повідомив керівника лісового господарства. На місце умовної пожежі прибули рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та спеціальна техніка місцевого лісового господарства. Тут, рятувальники та лісники продемонстрували можливості своєї техніки та обладнання, а професійні дії фахівців дозволили швидко ліквідувати умовне загорання. Також, після практичних навчань учасники заходу обговорили важливі питання протипожежного захисту лісів у літній період.

Напередодні, аналогічний захід провели й Берегівські рятувальники спільно із представниками державного підриємства «Берегівського лісового господарства». Тут, крім гасіння умовної пожежі у лісовому масиві, лісники за допомогою трактора створювали мінералізовані смуги на шляху розповсюдження пожежі.  Навчання засвідчило широкі можливості лісгоспів та рятувальників у ліквідації лісових пожеж та її загрози. Заходи відбулися злагоджено і активно. Як лісники, так і рятувальники продемонстрували високі професійні якості та уміння, щоб ліквідувати лісові пожежі в оптимальні строки.

20180523_113757.jpg 20180523_113810.jpg

 

 

20180523_114935.jpg 20180523_114604.jpg

 

DSC_1276.JPG DSC_1297.JPG

 

 

У ДСНС України у Закарпатській області