Питанням номер один, яке розглядалося на семінарі в Ясінянському лісгоспі, було дотримання вимог з охорони праці

4 роки ago admin 0

На базі ДП «Ясінянський ЛМГ» відбулася семінар-нарада для провідних спеціалістів лісового господарства Закарпаття, яка була приурочена Всесвітньому дню охорони праці. У заході взяли участь керівництво ЗОУЛМГ та Ясінянського лісгоспу, представники Управління Держпраці у Закарпатській області,  профспілкової організації, головні інженери й провідні спеціалісти з охорони праці та цивільної оборони.

Учасники зібрання оглянули лісосіку, побачили, як проводиться кінне трелювання, побували в рекреаційному пункті Лазещинського лісництва, ознайомилися з роботою лісопильного цеху, промислового майданчика та лісового розсадника на базі Чорнотисянського і Станіславського лісництв. 

У ході проведення заходу обговорювалась низка таких важливих питань, як  дотримання вимог безпеки праці на підприємствах лісової галузі краю, поліпшення умов праці і профілактика виробничого травматизму. Також були підбиті підсумки роботи підприємств Закарпатського управління лісового та мисливського господарства, що проводилася в цьому напрямі.

У лісгоспах краю працює багато молодих людей. Практика показує, що саме молодь досить часто приймає необдумані рішення, пов’язані з ризиками, не усвідомлює, що надмірна безпечність на роботі може стати загрозою не лише їх власним здоров’ю та життю, а тих, хто поруч. Тож цьогорічний девіз Дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» є доволі актуальним для працівників лісової галузі.

За словами заступника начальника Закарпатського ОУЛМГ Василя Кия, протягом 2017 року на заходи з охорони праці, зокрема на проведення навчання з охорони праці; на забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям, та засобами індивідуального захисту; на проведення обов’язкових попереднього і періодичного медичних оглядів; по системі витрачено 11051,6 тис. гривень.  Водночас на постійному контролі обласного управління лісомисливського господарства перебувають питання проведенням держлісгоспами щорічного технічного огляду транспортних засобів, організація передрейсового та вибірково після рейсового медоглядів водіїв.