Зразковому дитячому ансамблю танцю «Веселка» – 25 років!

4 роки ago admin 0

Зразковий дитячий ансамбль танцю «Веселка» громадської організації «Школи хореографічного мистецтва ім. Михайла Суслікова», керівником якого є заслужений працівник культури України Людмила Петрецька, святковим концертом відзначив 25-річчя творчої діяльності. Урочистості відбулися в Ужгороді в обласному музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв, чудові виступи підготували вихованці ансамблю.

Свою творчу історію колектив розпочав у 1988 році як підготовча група заслуженого ансамблю самодіяльного танцю «Юність Закарпаття» обласного Будинку культури профспілок. А в 1993-му стає самостійним хореографічним ансамблем «Веселка», є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, – повідомляють в управлінні у справах культури, спорту, сімї та молоді Ужгородської міської ради.

За 25 років діяльності через ансамбль пройшла майже третина маленьких ужгородців.

«Веселка» бере участь не тільки в міських та обласних концертах, а й багато гастролює: це Німеччина, Австрія, Франція, Угорщина, Польща, Словаччина, Чехія.

Тільки за останній рік на рахунку ансамблю танцю «Веселка» – три міжнародні конкурси, в яких завойовано два перші місця та Гран-прі. Це, без перебільшення, дуже високі результати.

Високий професіоналізм педагогів, індивідуальний підхід до дитини, один з кращих танцювальних залів на Україні, тепла приємна атмосфера, робить привабливими заняття у «Веселці» для багатьох ужгородців. Нині мистецтво танцю тут опановують понад вісім десятків юних талантів від 5 до 16 років.

З ювілеєм привітала колектив “Веселка” і секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор. Вона також вручила грамоти міської ради голові батьківського комітету ансамблю “Веселка” Олені Білозір, членам батьківського комітету Галині Бабунич, Жужанні Гарагаль, Яні Мелеш, Оксані Пинті та Віктору Штаєру.

1 of 45