Капремонт контори Запереділянського лісництва на фінішній прямій

11 місяців ago admin 0
Запереділянське лісництво – одне з наймолодших створених підрозділів Міжгірського держлісгоспу. Ще донедавна лісництво не мало власної контори, а його працівники працювали у будівлі Міжгірського держлісгоспу. Завдяки зусиллям керівництва лісгоспу, лісничого Василя Іванини та його підлеглих зроблено вже чимало добрих справ.
 
Ремонт адмінбудинку лісництва розпочато ще в кінці 2019 року. Наразі ремонт в Запереділлі на фінішній прямій. Силами працівників зроблено робочі кабінет, закуплено меблі та сучасну піч.
 
Взагалі то варто відзначити і ошатний вид споруди адмінбудівлі, яка припарадилася на другому поверсі кімнатами відпочинку, готових приймати гостей і приїжджих туристів. До входу в контору прокладено бруківку, на її території облаштовано ставок для ведення форелевого господарства. Планують незабаром розмістити тут і химерних архітектурних форм бесідки, продовжити озеленення просторого подвір’я.

Запереділянське лісництво – одне з наймолодших створених підрозділів Міжгірського держлісгоспу. Ще донедавна лісництво не мало власної контори, а його працівники працювали у будівлі Міжгірського держлісгоспу. Завдяки […]