До Дня охорони праці в Ужгороді встановлені тематичні білборди

6 років ago admin 0

Інформаційно-роз’яснювальна робота, як відомо, сприяє зниженню рівня  виробничого травматизму та підвищенню культури охорони праці. Тому Управління Держпраці у Закарпатській області  приділяє велику увагу висвітленню цієї теми у ЗМІ. Водночас фахівці Управління проводять різні превентивні заходи, в числі яких семінари «круглі столи»,  зустрічі з колективами, тематичні уроки тощо.

Ефективним засобом інформування населення є  зовнішні джерела, так звані білборди. За допомогою таких носів громадяни мають змогу  згадувати про безпеку праці та необхідність збереження  життя і здоров’я працівників під час руху на роботу чи поверненні додому. Коротке, влучне гасло та декілька яскравих фото добре закарбовуються у пам’яті.

За сприяння Управління Держпраці у Закарпатській області та ДП «Закарпатський експертно-технічний центр» в Ужгороді встановлені такі тематичні банери. Гасло «Культура безпеки праці формується з дитинства» і епізод дитячого малюнка нагадують нам, дорослим, про важливість виховувати в наших дітях вміння змалечку дотримуватися вимог охорони праці.