В Ужгороді висаджують квіти та дерева

6 років ago admin 0

На міських клумбах почали висаджувати бегонії та пеларгонії. Так, на площах Поштовій, Шандора Петефі та Дружби народів працівники «УжАгроміксу» висадили сьогодні пеларгонії, бегонії прикрасили проспект Свободи.

Зовсім трохи часу лишилося до цвітіння тюльпанів – понад 20 тисяч цибулин восени висадили на площах Поштовій, Народній, Дружби народів та Богдана Хмельницького, вулицях Льва Толстого, Собранецькій, у сквері на площі Петефі, сквері Масарика тощо. Коли тюльпани відцвітуть, на їх місці саджатимуть літні квіти – сальвії, агератум, чорнобривці, бегонії тощо, а ближче до осені – хризантеми.

Роботи з озеленення міста продовжили з початком весни. Зробили клумбу на проспекті Свободи, також уже висадили нові дерева – сакури, липи, клени, ліріодендрони (тюльпанове дерево) на внутріквартальних територіях біля цього ж проспекту, а також на вулицях Одеській та Шопена, молоденькі сакури – у районі Галагов (тут висаджувати сакури почали ще восени минулого року, тож цьогоріч продовжили). Висадили туї і на вулиці Небесної Сотні (колишня Уральська).

Готують місця під посадку найближчим часом дерев на вулицях Митній, Василя Докучаєва, Возз’єднання, «боздоській дорозі» (від колишнього заводу «Ужгородприлад» до Боздоського парку) – тут будуть рости липи, акації, клени та катальпи. Планують висадити нові саджанці і на проспекті Свободи та площі Шандора Петефі. До планування робіт із висадження дерев залучали фахівців біологічного факультету УжНУ.

Нагадаємо, минулого року в Ужгороді висадили біля 700 молодих дерев.

До речі, хочеться відмітити ініціативу та подякувати керівництву заводу JABIL, працівники якого днями також висадили деревцята липи неподалік Боздоського парку.

Озеленювати Ужгород, висаджувати нові дерева та квіти будуть і надалі. До містян прохання: дбайливо ставитися до цієї краси, не проходити повз, якщо бачите, що вандали рвуть, крадуть квіти з клумб чи ламають дерева.

1 of 17