Депутати облради переймаються умовами навчання школярів і довкіллям
7 років ago admin 0
На другому пленарному засіданні 10 сесії облради обласні обранці активно користувались правом депутатських ініціатив і подавали один за одним свої запити з вирішення наболілих питань самоврядних громад краю та окремих жителів.
Так, депутатська фракція КМКС у колективному запиті звернулась із проханням посприяти у наданні фінансової допомоги Холмківській ЗОШ І-ІІ ст Ужгородського району у розмірі 300 тис грн для придбання та облаштування класних приміщень меблями та технічними засобами навчання (мультмедійними дошками).
У своєму запиті Петро Добромільський зазначив, що до нього як до депутата облради звернулися батьки та громадськість с.Довге, що на Іршавщині, а також голова ГО «Центр розвитку села Довге» М.Ловга, педколектив загальноосвітньої школи, які в один голос просять допомогти вирішити питання двозмінного навчання дітей. Мова про одну з найбільших шкіл району, де навчання проходить у дві зміни та ще й відсутній шкільний автобус. Як зазначає депутат, шкільні плани та години з вивчення предметів збільшено і уроки в першу зміну закінчуються в 14.00 , в другу – в 19.00, а це в осінньо-зимовий період – густа темінь. Враховуючи погані дороги, гористу місцевість, відсутність тротуарів і шкільного автобуса – усе це може призвести до біди, навіть до летальних випадків.
Петро Петрович звертає увагу й на те, що Довге – один з найбільших населених пунктів району , де проживає майже 7 тисяч осіб, серед яких – 788 дітей. Він також наголошує, що з даного питання вже звертався торік. То ж сьогодні обласний обранець просить вирішити наболіле питання шляхом добудови додаткового корпусу або викупу під ці цілі будівлі колишнього коледжу та забезпечити цей навчальний заклад шкільним автобусом із коштів, спрямованих сесією облради на закупівлю 20 автобусів у 2018 році.
Василь Скрип на прохання голови Березниківської сільради, що на Свалявщині, просить допомогти у вирішенні питання щодо узаконення тамтешнього діючого сміттєзвалища. На дане сміттєзвалище виготовлено та погоджено відповідний Паспорт місця видалення відходів від 13 серпня 2001 року. Отже, він застарів. Департамент екології та природних ресурсів ОДА постійно проводить перевірки та просить зміни до Паспорта, які мають містити результати моніторингових досліджень стану навколишнього природного середовища, але без узаконення сміттєзвалища це, на жаль, зробити неможливо.
Усі депутатські запити підтримані в сесійній залі та направлені у відповідні інстанції для позитивного їх вирішення.