Граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік

5 днів ago admin 0


У Головному управління ДПС у Закарпатській області нагадують, що 1 травня 2024 року закінчилась Деклараційна кампанія 2023.

Платникам податку на доходи фізичних осіб за результатами річного декларування необхідно сплатити податкові зобов’язання, визначені у податковій декларації про майновий стан та доходи за 2023 рік, а саме: до 1 серпня 2024 року – для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) – для фізичних осіб – підприємців та для фізичних осіб – підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування).

Платник податку – фізична особа, який зобов’язаний подати податкову декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує за кодами бюджетної класифікації:

«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати податків, оприлюднена у рубриці «Рахунки для сплати платежів» за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.

Декларування доходів – це особистий внесок кожного українця у фінансову підтримку держави, забезпечення її обороноздатності.

ДПС у Закарпатській області